آرشیو اخبار

همکاری مرکز با کمیته ملی سازماندهی اطلاعات و دانش

حضور عضو هیئت علمی مرکز در نخستین جلسه کمیته ملی سازماندهی اطلاعات و دانش
نخستین جلسه کمیته ملی سازماندهی اطلاعات و دانش (مصوب کمیسیون نظام اطلاع رسانی علم و فن آوری) سه شنبه پانزده اسفند ماه سال جاری در محل پژوهشگاه علوم و فن آوری اطلاعات ایران از ساعت 14 - 16 برگزار میشود.
دکتر سید مهدی طاهری عضو هیئت علمی مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در کمیته ملی سازماندهی اطلاعات و دانش در این جلسه حضور خواهد یافت.
دبیر کمیته، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات و اعضا آن عبارتند از: معاون پژوهش و پردازش كتابخانه ملي ، رئيس پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ، رئيس مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري اطلاعات ، معاون پژوهشي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور ، رییس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران،  معاون مربوطه از سازمان میراث فرهنگی کشور (در رابطه با بحث سازماندهی موزه ها) و نمايندگانی از كتابخانه ها و مراكز اطلاع رساني بزرگ كشور، و رییس مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی. به علاوه 6 نفر اعضای حقیقی  به شرح زیر پیشبینی شده اند: سه نفر از متخصصان و صاحب نظران حوزه هاي سازماندهي اطلاعات و دانش به پيشنهاد دبير كميته و تصويب اعضاي حقوقي، دو نفر از متخصصان علوم رايانه اي به پيشنهاد دبير كميته و تصويب اعضاي حقوقي و يك نفر از متخصصان زبانشناسي رايانه اي.
لازم به ذکر است کمیته ملی سازماندهی اطلاعات و دانش با پیشنهاد و مسئولیت جناب آقای دکتر سید رحمت الله فتاحی استاد دانشگاه فردوسی مشهد در آذر ماه سال 1389 به تصویب کمیسیون نظام اطلاع رسانی علم و فن آوری رسید.


+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.